po.ottitres.ru

Japońska dieta za 13 dni. W menu, które Schudłem

Japońska dieta za 13 dni. W menu, które Schudłem

Francuska dieta, który porozmawialiśmy ostatnio trwa niemal tak Japońska dieta na 13 dni. W menu, które straciłem, teraz proszę opisać szczegółowo wszystkie 13 dni w porze śniadania, lunchu i kolacji.

W ogóle, to jest konieczne przyspieszyć metabolizm i japońska dieta jest bardzo skuteczna na tyle w tym i w czasie trwania trwa od 2 do 13 tygodni. Fakt, że wynik nie jest osiągnięty tak szybko, nie znaczy, że czas spędzony w czasie diety, poszedł na marne!

Faktem jest, że wolniejszy proces utraty wagi, już ustalony wynik osiągnięty (do kilku lat) z powodu normalizacji metabolizmu.

Maksymalnie jeden tydzień z tej diety mam stracił 4 kg, ale tylko przez 2 tygodnie do 8 kg. Ograniczenia dietetyczne zawierają wyłączenie węglowodanów w postaci wyrobów cukierniczych, alkohole itp, a także soli.

Japoński menu diety na 13 dni:

1 dzień:

Na śniadanie: kawa bez cukru

Na kolację: duszona kapusta i olej roślinny, dwa jajka ostygnięcia, sok pomidorowy nie więcej niż kieliszek.

Na obiad: gotowane na parze ryby 200 g oleju roślinnego.

2den:

Podczas śniadania: cukru kawa z małym kawałkiem czarnego chleba.

Podczas kolacji: parze ryby 200 g oleju roślinnego, gotowane kapusta warzywna z olejem roślinnym.

Podczas kolacji: wołowina gotowane solone około 100 g jogurtu jest nie większa niż szkło.

Dzień 3:

Na śniadanie: bez saharakofe z małym kawałkiem czarnego chleba.

Na kolację: bakłażan cukinia duszone lub na oleju roślinnym jako niezbędnym stopniu.

przy kolacji: Dwa jaja ochłodzenia, 200 g gotowanej wołowiny, kapusty świeżej sałaty z olejem roślinnym.

Dzień 4:

Na śniadanie: niegotowane marchew średni - 1 szt, sok z cytryny.



Podczas kolacji: 200 g na parze ryb i szklanka soku pomidorowego.

kolacja: 200 gramów owoców.

Dzień 5:

Na śniadanie: marchew 1 i świeży sok z jednej cytryny.

Podczas kolacji: gotowane na parze ryby 200 g i szklanka soku pomidorowego.

kolacja: dowolny owoc nie więcej niż 200 g

Dzień 6:

Na śniadanie: kawa bez cukru

Na kolację: kurczaka bez soli 200 g gotowanej, świeżej marchwi i kapusty w połączeniu z olejem roślinnym.

kolacja: dwa jajka strome, jeden surowe marchewki z olejem roślinnym.

Dzień 7:

na śniadanie: Filiżanka zielonej herbaty.

na kolację: Około 200 g solone gotowanego mięsa wołowego.

kolacja: każdy kolację oprócz trzeciego dnia.

dzień 8:

Podczas śniadania: kawa bez cukru.

Podczas kolacji: 500 g ugotowanego solone, surowe kurczaka kapusty i marchwi w oleju roślinnym.

kolacja: 2 jajka, jedno surowe marchewki z olejem roślinnym.

Dzień 9:

Na śniadanie: jeden wysoki surowe marchewki z sokiem z jednej cytryny.

Na kolację: Około 200 g gotowanych na parze ryb bez soli z soku pomidorowego.

Na obiad: dowolny owoc około 200

Dzień 10:

Wideo: japońska dieta. MENU japońska dieta za 14 dni. Utrata masy ciała do 8 kg w 2 tygodnie!

Podczas śniadania: bez saharakofe.

lunch1 twardo jaja, surowy Morkovina 3 średnie z dodatkiem oleju roślinnego 50 g sera.

Wideo: japoński diety dla utraty wagi dla 13dney

kolacja: 200 gramów owoców.

Dzień 11:

śniadanie: kawa bez cukru z kromką czarnego chleba.

obiad: gotowane lub duszone cukinię lub oberżyny w nieograniczonych ilościach.

kolacja: 2 jaj na twardo, 200 g ugotowanego mięsa wołowego bez soli, kapusta surowy olej roślinny.

Dzień 12:

na śniadanie: Bez cukru kawa z małym kawałkiem czarnego chleba.

Podczas kolacji: gotowany lub gotowana ryba, bez soli, kapusta surowy olej roślinny.

Podczas kolacji: gotowane niesolonego wołowiny około 100 gramów, a kubek jogurtu.

dzień 13:

Na śniadanie: kawa bez cukru.

Podczas kolacji: 2 jajka na twardo, gotowany kapusta z olejem roślinnym i sokiem pomidorowym.

Na obiad: gotowane lub duszone ryby, bez soli, 200 g zwykłej wody w nieograniczonych ilościach wymagane.

Oto menu. To naprawdę bardzo mi pomógł! Od jakości japońskiej diety jest nawet lepiej niż kapusta zupa dieta. Japońska dieta jest możliwe uzyskanie stosunkowo szybkie rezultaty, i przytrzymaj go przez długi czas. Jednak nie jest całkowicie zrównoważony, ważne jest podczas napój diety witaminami lub ograniczyć dietę na dzień. Ponadto, taka dieta nie jest wskazane dla tych, którzy mają jakąś przewlekłą chorobę. Albo dieta obserwowane przez lekarza. W ogóle, spróbować japońskiej diety, może dostaniesz. Jeśli to nie jest trudne, aby osiągnąć swój cel wrażeń w komentarzach poniżej.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Japońska dieta: szczupła figura zgodnie z prawem kultury antycznejJapońska dieta: szczupła figura zgodnie z prawem kultury antycznej
Jajko diety dla utraty wagi: menu na tydzieńJajko diety dla utraty wagi: menu na tydzień
Ogórek dietaOgórek dieta
Skuteczna dietaSkuteczna dieta
Dieta ryż do utraty wagi - moje doświadczenie i menu na 7 dniDieta ryż do utraty wagi - moje doświadczenie i menu na 7 dni
Brazylijczyk dietaBrazylijczyk dieta
Waga medyczna strata dieta: MenuWaga medyczna strata dieta: Menu
Chińskie i tybetańskie dietaChińskie i tybetańskie dieta
Diety narody świata idealnego rysunkuDiety narody świata idealnego rysunku
Szybka dietaSzybka dieta
» » Japońska dieta za 13 dni. W menu, które Schudłem

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea