po.ottitres.ru

Na czczo

Pierwsze informacje na temat głodu i świadczeń na czczo do oczyszczania, uzdrawiania i odmłodzenia organizmu, mam z książki Pola Brega Miracle postu. Teraz więcej informacji i można wybrać dokładnie odpowiednią metodę dla siebie.

Skąd mam wiedzieć, co jest dla ciebie?

Sprawdź kilka książek o czczo (nie można przeczytać całej książki - czasem zaledwie kilka stron), i słuchać własnej intuicji. Czy podoba Ci się to co czytasz? Albo coś spowodować wewnętrzny protest? Podrażnienie? Jeśli tak, to - to nie jest technika. Jeśli książka jest czytana na jednym oddechu, powoduje pozytywne emocje i chęć do zastosowania w praktyce, czytać - do przodu! Tylko ostrożnie :) Nie zapomnij o prawidłowym przygotowaniem do śmierci głodowej (więcej na temat przygotowania do głodówki różnych długościach w artykule postu w wodzie) i stopniowo! I przeczytać o możliwych komplikacji podczas czczo, o tym, jak im zapobiegać i jak sobie z nimi radzić.

Film: Mój 23-dniowego postu oczyszczająca dla Marv Ohanyan :)

Oto kilka książek na czczo, można znaleźć i przeczytać w Internecie:


Na czczo Bragg P. Cud postu.



Najbardziej znanym z książek Bragga "Cud postu" zachodnia miliony egzemplarzy. A najlepszą ilustracją wykładów, artykułów i książek, pracował sam Bragg, własne doświadczenia, swój sposób życia. W wieku 90 lat był silny, zwinny, elastyczne i wytrzymałe jako młody człowiek.

Wideo: Warunkowe głodzenie przez Marv Ohanian | Moje doświadczenie

Codziennie po znakomitej trzy-pięć kilometrów, dużo pływanie, chodzenie po górach, gra w tenisa, taniec, udał się na długie wędrówki, pracuje obecnie z hantlami i ciężarów, lubiący surfing - jazda na specjalnej planszy w falach oceanu surfowania. Jego dzień pracy trwał 12 godzin, to nie wiem, choroby i zmęczenie, był zawsze pełen optymizmu, pogody ducha i chęć pomocy ludziom.


Czczo na Suworina. O: Leczenie głodu.

Natura wprowadzane do organizmu ludzkiego do pewnego mądrego, jeszcze nieznanego mechanizmu życia - głód.

Mechanizm ten jest aktywowany, gdy organizm ludzki przestaje dostępu do żywności. Najciekawsze jest to, że po kilku dniach postu całkowicie stłumiony głód, nawet pojawić się niechęć do jedzenia, chociaż dusza jest świadoma zalet dobrego jedzenia.


Głód od Sheldon G:. Czczo i zdrowie.

Zbiór ten jest poświęcony zdrowiu postu i osobnego zasilania i jest doskonałym narzędziem do organizacji zdrowego stylu życia.

Post może uratować życie!


Na czczo Voitovich G:. Ulecz samego siebie (około głodu medycznej w pytaniach i odpowiedziach).

książka GA Voytovych ulecz samego siebie! poświęcony jest lecznicze możliwości krótkoterminowego postu, to przewiduje następnie redukcyjne żywności dietetycznej.


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawe książki dla dzieciCiekawe książki dla dzieci
Czczo wody (część 1)Czczo wody (część 1)
Anatomia człowieka na zdjęciuAnatomia człowieka na zdjęciu
Nieznany cuda z głodu.Nieznany cuda z głodu.
Czczo wody (część 2)Czczo wody (część 2)
Spędzamy dzień na czczo prawoSpędzamy dzień na czczo prawo
Wideo z głodu.Wideo z głodu.
Czczo do utraty wagiCzczo do utraty wagi
Roku, mieszkał w prawo (52 kroków do zdrowego stylu życia).Roku, mieszkał w prawo (52 kroków do zdrowego stylu życia).
Co to jest księga zdrowia monografii Chichagova?Co to jest księga zdrowia monografii Chichagova?

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea