po.ottitres.ru

Body Mass Index

Wideo: Body Mass IMT.Indeks

Wskaźnik masy ciała, w przeliczeniu

Wideo: wskaźnik masy ciała: ile nadwaga są bezpieczne dla zdrowia

Oblicz swój indeks!



będzie koncentrować się na wskaźniku masy ciała (BMI). Jest to liczba, która określa, które waga kategorii należysz, i sprawia, że ​​jest to możliwe do ustalenia idealna waga ma być osiągnięty.
BMI oblicza się takie same zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, według wzoru, w którym masa ciała (w kg), podzielona przez wysokość (w metrach) do kwadratu. Przykładowo: kobiety ze wzrostem 1,65 m masy ciała - 51 kg. Należy najpierw kwadratu wysokość: 1,65 pomnożone przez 1,65 i otrzymujemy 2.7225. Następnie dzielimy 51 na 2.7225 i dostać 18.7327824. Zaokrągla wynik do dziesiątych i dostać BMI 18,7.
Przy okazji! Jeśli BMI wynosi mniej niż 18,4 - oznacza to, że nie ma niedowagę. BMI w zakresie od 18,5 do 24,9 - normalnej wadze, żadna dieta nie muszą angażować się w wystarczającej aktywności fizycznej na jego zatrzymanie. Jeśli BMI jest „położony” w zakresie od 25 do 29,9 - pobudka: nie ma nadwagę, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby myśleć o jedzeniu, aby zmienić menu i zwiększenie aktywności fizycznej. Gdy BMI jest „zarejestrowany” w ramach 30 do 34,9 - to już nie tylko dodatkowy ciężar i otyłość I stopnia. Aby powrócić do normalnej wagi, trzeba zmienić dietę, zwrócić się o pomoc ekspertów w celu opracowania indywidualnego programu, którego celem jest zmniejszenie masy ciała. BMI od 35 do 39,9 wskazuje na występowanie otyłości II stopnia, który wymaga tych samych środków jak w stopniu I otyłość.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak określić procentową zawartość tłuszczu w organizmie: podstawowe metody i co robiJak określić procentową zawartość tłuszczu w organizmie: podstawowe metody i co robi
OtyłośćOtyłość
Jaka jest idealna waga ciała mężczyzny?Jaka jest idealna waga ciała mężczyzny?
Nie chcę, aby schudnąć, chcę lepiejNie chcę, aby schudnąć, chcę lepiej
Norma uderzeń serca na minutę dla kobietNorma uderzeń serca na minutę dla kobiet
Anizocytoza czerwonych krwinek w teście krwi (wskaźnik RDW)Anizocytoza czerwonych krwinek w teście krwi (wskaźnik RDW)
Dieta dla cukrzycy. Kaloryczność składu i diety.Dieta dla cukrzycy. Kaloryczność składu i diety.
Jak przybrać na wadze i wagi w krótkim czasie?Jak przybrać na wadze i wagi w krótkim czasie?
Dieta Dukana - jej istota i etapyDieta Dukana - jej istota i etapy
Idealna waga silniejszej płciIdealna waga silniejszej płci
» » Body Mass Index

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea