po.ottitres.ru

Spokojny sen. Wskazówki

Można zauważyć, że ludzie, którzy śpią dobrze, zazwyczaj zawsze energiczna, zdrowe i przyjemne. Czasami zdrowy sen przywraca siły i zmęczenie, nagromadzone w ciągu dnia, lepsze niż jakiekolwiek ćwiczenia. Jeśli cierpisz na bezsenność lub mieć niepokojące, nierówny sen, wziąć ze snem pigułkę do przełknięcia. Istnieje wiele prostych i nie powodują szkód w organizmie jest w stanie szybko i snem „pogłębienia”.

Film: Jak nauczyć dziecko zasypiać bez piersią i swing? [Supermamy]



Tajemnice starożytnych Chińczyków. Wcisnąć kciukiem lewej strony na przedniej części szyjki w lewo (figura 1), a następnie - po tętnicy szyjnej, w czterech punktach, w kierunku obojczyka. Te naciśnięcie powtarzać trzy razy z każdej strony, a następnie z trzema palcami przez trzy sekundy w każdym naciśnięciem trzech punktów odpowiadających rdzenia (fig. 2). Po tej prasie na trzech punktach wzdłuż tylnej powierzchni mięśni szyi po obu stronach kręgosłupa szyjnego, z obszaru rdzenia przedłużonego, a kończąc na górnej części obręczy barkowej. Pilna potrzeba zrobić trzy, dla trzech sekund. Nogi wyciągnięte, maksymalną zginać i prostować palucha do stymulowania krążenia krwi w kończynach dolnych.

Porady z systemu Andrew Levshinova

  • Odwołać się do Anioła Stróża. Aby uspokoić i zasnąć szybko, przed snem, skonsultować się anioła stróża „niewidzialny przyjaciel mojej duszy, a świadectwo moich działań, mój anioł stróż! Dziękuję za udział w moim losem i usług! Dawno bym spalił mnie w piekle za swoje frywolne i nagannych rzeczy, jeśli ty, mój anioł, ja nie poprosił o czas Boga do nawrócenia. Wstydzę się na myśl, że można zobaczyć moje działania, a przez cały czas są obecne na nich! Dziękuję, że ani mój grzech i zło jakiegokolwiek nałogu nie odwrócą się ode mnie, nie zostawiaj mnie i za mną wszędzie! Teraz nie zawieść swoich złych czynów, nie będę zawstydzić głupotę, będę słuchać swojego głosu, a ty bezinteresownie służyć mnie, a będę służyć innym. Nie zostawiaj mnie, mój anioł stróż, ale ode mnie prawdziwa katastrofa! Gdy godziny mojej śmierci, przyjdź do mnie w tej chwili, kiedy moja dusza oddzielona od ciała. Pocieszał mnie w walce przeciwko śmierci i ochrony, gdy przyjdę do wieczności! Kiedy ponownie połączony z ciałem i obecnych na Sądzie Ostatecznym, pomóż mi pamiętać moje dobre uczynki i doprowadzić mnie do królestwa niebieskiego! "
  • Igły do ​​szycia. Kiedy rozebrać i położyć się na łóżku, usiąść na łóżku, dostać się do igły do ​​szycia prawej, zginać prawą stopę i ostry koniec igły gwóźdź duży palec u nogi. Igła powinna poruszać się na powierzchni gwóźdź od dołu do krawędzi, wzdłuż linii równoległych procherchivaya gwóźdź. Ostrzegamy, że droga do szybkiego przejścia do snu jest bardzo silna i pewna niebezpieczeństwo: można spać z igłą w ręku. Dlatego trzeba starannie dbać o siebie, a przy pierwszych oznak senności przełożyć igłę na bok i spokojnie leżeć. zdrowy sen jest dla Ciebie.
  • Pomoc joga mudra. Usiądź na piętach, wydech, pochylać się ku przodowi i dotykać podłogi lub pad czoło. Ręce pociągnąć do przodu i somknite zamek. Pozostań w tej pozycji tak długo, jak nie zaczną opadać oko. Można nawet spać w tej pozycji.
  • Cisza dni przyciąga zdrowy sen w nocy. Staraj się nie rozmawiać z rodziną i współpracownikami, lub mówić tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Jeśli milczeć przez cały dzień, nie będą miały nadmiar emocji, zakłócając system nerwowy, i iść spać spokojnie w nocy.
  • Jeśli torturowanie trochę pamięci lub uczucie i nie zatrzymać się do rozmowy wewnętrznej z siebie, wtedy masz nagromadzonych problemów - i to one kolidować ze snu w nocy. W tym przypadku napisać na taśmie wszystkie swoje myśli. Zatem reprymendę, szybko zasnąć.
  • Ci, którzy nie spała całą noc - rada Rishi. Indian mędrcy - Riszi zalecane dla tych, którzy nie spać całą noc, ale chce zachować wigor i energię na następny dzień, aby szybko i spać następnej nocy tylko połowa położenie na czas snu. W wyniku nieprzespanej nocy, nasz organizm jest narażony na poważny stres, ale w tym samym czasie jest zbyt długi sen również stwarza wiele stresu i przeciążenia układu nerwowego. Ponadto Rishi poinformowani przed snem wypić herbatę z mlekiem, bez dodatku cukru.
  • niebieskie światło. Zaleca się, aby używać do szybkiego uśpienia niebieskiego światła lub lampy z niebieskim filtrem. Powiesić lampki w sypialni i włączyć przed pójściem do łóżka. Ta metoda Andrei Levshinov wielokrotnie próbowała na siebie i zaleca się wielu pacjentów. Praktyka pokazała swoją bezwarunkową efektywność.
  • Film: Jak nauczyć dziecko do snu nocnego snu / zdrowego dziecka

  • Jeżeli jednak jesteś rozmowny przez naturę, starają się powstrzymać i nie angażować się w niepotrzebne rozmowy z ludźmi w ciągu dnia. Na początku może to wydawać się trudne zadanie, ale wkrótce będzie widać pozytywne rezultaty.
  • woda. Dobroczynne działanie wody, jest dobrze znane. Przypomnijmy, na przykład, że w chrześcijańskim obrządku chrztu, gdy osoba myje wodą wybaczyć mu wszystkie swoje wcześniejsze grzechy, a jego dusza uspokaja. Na dobry sen dźwięku, polecam wziąć kąpiel na 40 minut przed pójściem do łóżka. Temperatura kąpieli wodnej powinna być taka, że ​​skóra na ciele nie rumieni. czas kąpieli - 15-20 minut. Po kąpieli jest przydatna do picia uspokajające ziołowe serii wlew, mięta, oregano i kwiatów nagietka.
  • akademik Levshinov


    ">
    Udostępnij w sieciach społecznościowych:

    Podobne
    Masaż pleców na skoliozy u dzieciMasaż pleców na skoliozy u dzieci
    Kołnierz z szyjki macicy osteochondrozaKołnierz z szyjki macicy osteochondroza
    Lordozy kręgosłupa szyjnegoLordozy kręgosłupa szyjnego
    Self-masaż i ćwiczenia w celu promowania zdrowiaSelf-masaż i ćwiczenia w celu promowania zdrowia
    Było obrzęk szyiByło obrzęk szyi
    Self-masaż jako zbawienie szyjnego choroby zwyrodnieniowej krążkaSelf-masaż jako zbawienie szyjnego choroby zwyrodnieniowej krążka
    Wspaniałe igły aplikatorWspaniałe igły aplikator
    Feysbilding: ćwiczenia na zmarszczki wokół oczu.Feysbilding: ćwiczenia na zmarszczki wokół oczu.
    Objawy choroby zwyrodnieniowej krążka kręgosłupa szyjnegoObjawy choroby zwyrodnieniowej krążka kręgosłupa szyjnego
    Feysbilding policzkach.Feysbilding policzkach.
    » » Spokojny sen. Wskazówki

    po.ottitres.ru
    Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea