po.ottitres.ru

Racjonalne nie egoism Rakhmetova (historia przejścia do vegetarianism)

Każdy wegetarianin powody odrzucenia mięsa, jego wiedzy, jego historii. Publikowanie historia iść do vegetariastvo czytelników serwisu, dziennikarza Victoria Kostenko.

Jak postanowił zrezygnować mięsa

Szedłem kiedyś na brzegu Sura (rzeka w mieście Penza) z kolegą i powiedział jej o podstawach buddyzmu. Fakt, że ta wiara w Boga bezosobowego, a on, Boga, we wszystkich żywych rzeczy naraz. Nasz politeistyczna świadomość jest trudne do zaakceptowania takiego filozoficznego podejścia do świata. Cóż, wydaje się, w pływaka Karasik Boga? I stokrotki?

Dla mnie, Buddyzm jest bezpośrednio związane z wegetarianizmu. A ja zawsze chciałem zrozumieć, w jaki sposób stać się wegetarianinem, i znaleźć siłę, by dać się niemal codzienne korzystanie z produktu. Ale to było tak dziki, że nawet nie próbował dowiedzieć się o mnie więcej.

Podczas tego spaceru, a wszystko zostało rozliczone: "A dlaczego nie? Inne jest potęga, powinienem spróbować", I postanowiłem jako eksperyment, aby zrezygnować z mięsa na czas nieokreślony. Od razu zaczął czytać literaturę tematyczną, wspinać stron internetowych, grup i forów, słuchania dźwięku, przerzucanie książkę. I absolutnie logiczne argumenty wegetarian doświadczenie z plecakiem na ramionach uświadomiły mi, jak piękne ich pozycja.

Tak, kocham i żal zwierząt. ale o "fabryka kill" Myślałem. Ponieważ dziecko obserwował ubój kóz, królików, owiec, świń. Na mnie to nie powoduje żadnych odrzucenie lub litość. W ten sposób powstał ludzki umysł, który jest przyzwyczajony do spożywania więcej z mniejszymi stratami. I teraz zastanawiam się - dlaczego zdecydowaliśmy, że świnia jest zobowiązany oddać życie człowieka, który lubi grilla i boczek? Kochasz jeść, wstać i sukienki, przekazując jedynie do tych, niż ma prawo do ofiary. Jego czas, energię, pieniądze zarobione.

Dlaczego nie ciągnąć pożreć hamburgera

Czy kiedykolwiek widziałeś film "Ziemianie"? Został usunięty wegetarian ideowe, który pomimo ostrożności więcej obojętnych nie mięsożernych, ołów poparcia. Oni nie grają ze wzruszenia i gładkich kątach, ale otwarcie stwierdzić swoją pozycję - spożycie mięsa jest równa morderstwa. W odpowiedzi na fałszywym obrazie alpejskie łąki dają prawdziwy pracowników ubojni na całym świecie.



Niestety zepsuł, tylko pierwsze 20 minut filmu, po którym miałem furia. Brak grafiki, żadnych efektów specjalnych, takich jak muzyka nie Requiem, bez sloganów o wolności, on puka do bramki. A jeśli jest ona wykonana z wegetariańskim mięsa eater, powinien pokazać tłumy.

ale "Ziemianie" - nie są przyczyną mojego przejścia. Dowiedziałem się o byciu wegetarianinem dokumentalnych. Być przygotowana gleba, brzmiał jeszcze bardziej wyraźnie, i byłem przekonany, że miał rację. Teraz, patrząc na mięso, czując jej zapach, rzucając mu nos, a nie połykać śliny.

Dziękuję, wszystko za darmo

W przeciwieństwie do ostrzeżeń przyjaciół i krewnych, przejście na dietę wegetariańską nie było bolesne. I moje zdrowie, po 7 miesiącach takiego systemu, nie gorzej. Wręcz przeciwnie, straciłem do upragnionego 50-51 kg (wcześniej 55-57), zyskał bardziej czuły węch. Już nie czuję grawitację, chociaż czasami przejadać smażonych ziemniaków z grzybami i makaron z sosem.

Kilka miesięcy po przejściu do ekologicznego sposobu życia, miałem bolesną słabość. Zawroty głowy, mdłości, w ciągu kilku minut mógł skręcać żołądka iw zakresie spadku ciśnienia, upadłem w tym samym miejscu, gdzie stała. Od aktywnie wyszedł cały syf, który zgromadzonych na przestrzeni lat myasoedstvo. Znacznie szczęście to minęło szybko. I teraz rozumiem, że dla jakiegokolwiek oczyszczania, najpierw czuć się bardzo nieswojo. Oznacza to, że wszystko pójdzie dobrze.

Uważnie słuchać siebie, postanowiłem, że nadszedł czas, aby zrezygnować nie tylko mięso, ale także ryby i owoce morza. Ku mojemu zaskoczeniu, nie chcę niczego edakogo pożreć. I fosfor zawarty jest w tak dużej liczbie produktów, które nie deficyt nie będzie dokładny.

Racjonalne nie egoizm Rakhmetova

Ze względu na fakt, że już minął podstawowy program edukacyjny, wiem dużo o zagrożeniach związanych z białka zwierzęcego. To nie wystarczy, aby żal biednych zwierząt, trzeba dbać o siebie. Pozbawienie siebie w zależności od baru następny, czuję się absolutnie specyficzny niewerbalne "dzięki" z jego ciała. Ponieważ nie można przeskoczyć do wniosku, że wegetarianinem - Crazy fanatyka, który zagrał praw zwierząt. Kocha zwierzęta i ludzi. A przede wszystkim sami.

Racjonalny egoizm - to jest poprawne zachowanie, które "ocalić planetę dla dzieci" bez takich właśnie idiotyczne slogany, kilka milionów tajemniczo wybrane organizacje non-profit dla środowiska i represji przez eko-fanatyków.

Kochaj siebie, nie zaszkodzi sąsiad posprzątać po odpadów - to wszystko, co jest wymagane od człowieka. Co to jest trudne?

P.S.:

Teraz ruszam z dala od wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego. I udało mu się tylko zadając sobie pytania i zwracając uwagę na zachowanie mojego ciała. Każdy produkt mleczarski zostawia jakiś ślad - zaburzenia żołądkowo-jelitowe i trądzik. A to jest tylko widzialnym przejawem bardzo użyteczny produkt. Teraz głównym utrudnieniem jest całkowite odrzucenie cukierniczych i czekoladowych herbatników. Lewa mistrz kuchni wegańskiej. Argumenty przemawiające za małe.

Bądź zdrowy i szczęśliwy! I co najważniejsze - być wegetarianami.

Ziemnych (film). Jedzenie mięsa, wegetarianizm, surowego diecie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Modlitwa o niepłodności do poczęcia dziecka (do modlitwy)Modlitwa o niepłodności do poczęcia dziecka (do modlitwy)
Ograniczające przekonania i ukryte korzyści.Ograniczające przekonania i ukryte korzyści.
Długowieczność - to mit czy rzeczywistość? Jak żyć długo i szczęśliwieDługowieczność - to mit czy rzeczywistość? Jak żyć długo i szczęśliwie
Wakacje w Hiszpanii, opinie i historiiWakacje w Hiszpanii, opinie i historii
Wegetariańska (część 2).Wegetariańska (część 2).
Krótka historia rozwoju medycyny tybetańskiejKrótka historia rozwoju medycyny tybetańskiej
Syromonoedenie.Syromonoedenie.
Formy władzy.Formy władzy.
Czy biedny bogatszy o edukacji finansowej?Czy biedny bogatszy o edukacji finansowej?
Nowe artykuły na temat zdrowego stylu życiaNowe artykuły na temat zdrowego stylu życia
» » Racjonalne nie egoism Rakhmetova (historia przejścia do vegetarianism)

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea