po.ottitres.ru

Anoreksja. Straszny stan umysłu

Film: I - nie anoreksichka, podobnie jak ja chudy (pełna wersja) | mówić UKRAINE

Wyznania dziewczyny z anoreksją

Teraz pamiętam z przerażeniem czas, kiedy nie mogła myślenia do jedzenia. Zapytać, jak to jest? Nie - to jest prawie taka sama jak oddychanie. Większość nie wierzyć, ale to było. I może skończyć się w najlepszym razie w szpitalnym łóżku. Mówimy o anoreksji, modne w dzisiejszych czasach choroby. I udało mi się ją, i siebie wygrać. Moja metoda jest trywialne, zbyt trywialne nawet dla wielu. Ale to naprawdę działa. Teraz otwórz oczy i raduję się każdego ranka. Fakt, że przednia cały dzień. Jak cudownie byłoby wstać teraz i iść pobiegać, a następnie zalać swoje ulubione kwiaty, nakarmić kota, należy świeże marchewki ... a przed - całe życie. Ale nie zawsze tak było. Nigdy nie byłem zadowolony ze swojego wyglądu. To wszystko zaczęło się w szkole, ja strasznie z kompleksów o jego wysokości. Czułem się jak po prostu ogromny! Koledzy dokuczał żyrafy, nauczyciele zostały umieszczone na ostatniej partii. Nienawidziłam siebie i chciał stać się niewidzialny.

Video: -17 kg | Jak schudła? | Moja historia z anoreksją | Jak pokonać chorobę?

Kilka lat później poszedłem do dużego metropolii, i udał się na uniwersytet. Spotkałem człowieka, wszystko było wspaniałe. Aż pewnego dnia kolega zasugerował, że mogę iść do odlewania agencji modelek. Gdyby tak się stało, to bym po prostu śmiał się kilka lat temu. Dobrze niektóre z moim modelu, żyrafy, a jedynie ... Ale potem nagle byłem zły na siebie i zdecydował, że będzie co może stać się kolejnym w tym. Udane, piękne ... Doszliśmy do odlewania, zakończono badania, a następnie zaczął najstraszniejsze. Doszło do moich parametrów pomiarowych. Mój wzrost to 176cm nie powoduje żadnych problemów. Ale waga ... 60 kg! Nigdy nie myślałem o sobie jako tłuszcz. Aż do dnia. I postawił warunek: albo tracę na wadze szybko, albo zapomnieć o modelingu zawsze.

I zacząłem schudnąć wybierając najprostszy sposób. Parafraza Faina Raniewska, zacząłem jeść mniej. Znacznie mniej. Wstałem, wypił dwie filiżanki kawy i poszedł do szkoły. Na obiad zjadłem kilka liści sałatki i wypił litr wody. Aby zagłuszyć uczucie głodu, zaczyna się palić. Dużo dymu. Prace musiały zrezygnować, ponieważ siła nie wystarczy na wszystko. Mama skłamał, że została wycięta, ale będę wkrótce znaleźć inną pracę. Mama uważa, regularnie wysyła mi pieniądze, które wynająłem mieszkanie i kupił kawę i świeże sałatki. I karton papierosów. Bardzo szybko, straciłem 11 kg.



Marzenie się spełniło, brałem udział w pokazach, a nawet podpisał umowę ze znanego rosyjskiego projektanta. Wtedy moja waga osiągnęła poziom krytyczny 45 kg. Poczułem straszny. Wszystko zaczęło się od tego, że dałem się moją miłość. Kto potrzebuje dziewczyny, która patrzy w lustro, nawet podczas jedzenia? Wiecznie zły, rozdrażniony, apatyczny ... Wydawało się, że byłam z mężczyzną zamienił się w cień, dziwną muszli, które są już zmaga iskierkę życia. Osłabienie, senność, apatia, apatia ...

1361828267_anorexic

Wideo: Anoreksja: cechy choroby

Próbowałem zacząć jeść normalnie, ale było to niemożliwe, że zwymiotował w nieskończoność i musiał zrezygnować z pomysłu. Potem zaczęłam mdleć. Raz zdarzyło się tuż przy ulicy. Przechodniów wezwała pogotowie i po raz pierwszy udał się do szpitala. Następnie Życie to jest to kolejna matka przyszła do mnie. Musiałem się przyznać i być traktowani. Rozpoznanie anoreksji Zapukałem na miejscu. Zawsze myślałem, że to wszystko dla miłośników rowerów wyświetlić „America Next Top Model”. I wszystko było tak blisko. I to jest prawdziwe. Moja matka próbowała dostać mnie do jedzenia, ale nawet ulubiony od dzieciństwa vinaigrette powodować mdłości. I dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że nie mogę go kontrolować. Moje ciało strajk! I już nie należała do siebie.

Nie mogłem spać prawidłowo komunikować się z ludźmi. W rezultacie, mama zajęło mi całe lato do babci na wsi. Na początku było ciężko, bo musiał całkowicie zmienić tryb dnia. Wstałem o świcie i udał się do łóżka wcześnie. Bez papierosów to było nie do zniesienia, ponieważ musiała ukrywać się przed babcią, potajemnie palenia. Ale w miarę upływu czasu, zauważyłem, że po prostu nie chce się palić. Coś przełączony w głowie, i zdałem sobie sprawę, że po raz kolejny należą do siebie. Stopniowo nauczyć się cieszyć nawet z pracy fizycznej, co jest dla mnie nigdy nie stało. TV-nie było, musiałem sobie coś do zrobienia. Jakby wykopane w łóżkach, woda prowadzona, jazda na rowerze, spacery wielu próbuje oddychać świeżym powietrzem.

Wideo: Nestorozhno słowo obsada nauczyciel może prowadzić do anoreksji z 9-letniej dziewczynki

Byłem zaangażowany w uprawie kwiatów. A smak życia. Stopniowo zaczął jeść, dobre świeże warzywa były w obfitości. Pierwszy próbowałem prawdziwy ser, gotowane i jego własna. Miałem szczęście w lecie, wróciłem do normalności. Z powrotem w mieście, całkowicie zmieniła swój styl życia. Już nie boję się stanąć na wadze, po prostu jeść prawo i działać w godzinach porannych. Nawet kupiłem abonament do centrum fitness, choć w przeszłości dla mnie zwykły ładunek był wyczyn. Teraz wiem, że najlepszym sposobem, aby wyleczyć anoreksję - przełączać umysł na coś innego, aby rozpraszać. Znajdź swój zawód, który, z jednej strony, byłoby dla Ciebie interesujący, ale z drugiej - wymaga aktywności fizycznej. Rolkach, pływanie, taniec, jazda konna ... Wszystko to zrobi. Szalony adrenalina masz kiedy to wyjdzie z odrętwienia i zapomnieć o swoich obawach. A potem można pokonać tę chorobę na zawsze.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak stać się osobą prawdziwe i szczere?Jak stać się osobą prawdziwe i szczere?
Wook Wook - moja opinia po użyciuWook Wook - moja opinia po użyciu
Anoreksja - jak zmienićAnoreksja - jak zmienić
Moja opinia o nocy przekąskę do odchudzania (zdaniem lekarzy, gdzie kupić)Moja opinia o nocy przekąskę do odchudzania (zdaniem lekarzy, gdzie kupić)
Anoreksja, dietaAnoreksja, dieta
Jak stać się ulubionym i jedynym?Jak stać się ulubionym i jedynym?
Reduxine - moja opinia po użyciuReduxine - moja opinia po użyciu
Jak być szczęśliwą kobietą i dać szczęście innym?Jak być szczęśliwą kobietą i dać szczęście innym?
Slim Kapsułki - moja opinia po użyciuSlim Kapsułki - moja opinia po użyciu
Diagnoza anoreksjiDiagnoza anoreksji
» » Anoreksja. Straszny stan umysłu

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea