po.ottitres.ru

Historia Natalia o cud-Mash zwycięskiego trądzik

papla trądzikWszyscy mieliśmy niezręczną wiek, a wszyscy wiemy, że problem w tym wieku są nie tylko emocjonalne. Trądzik - to jest główny problem wszystkich nastolatków. W tym czasie, a ja mam ten problem partia nie przechodzą

I cała sprawa rozpoczęła klasę w 7th, tylko wtedy, gdy wszystkie dziewczęta zaczynają się przyzwyczaić do jej szczególnego wyglądu, śledzić ją, malowane, itp Ja też w tym wieku po prostu zaczynają się, co kosmetyki, jak go używać, co to jest, a potem do ciebie - trądzik! To była straszna tragedia dla mnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że żadna z dziewcząt w naszej klasie nie było jeszcze takich problemów. Nieświadomie do jego, Nacisnąłem pryszcz, ja wyskoczyć na czole, na policzkach, na nosie, w ten sposób próbuje się ich pozbyć. Ale ku mojemu przerażeniu, że nie pomaga w żaden sposób, ale wręcz przeciwnie: trądzik staje się coraz bardziej i bardziej! Nie wiedząc, jak radzić sobie z nimi, starałem się go ukryć za pomocą fundacji i proszek. Oczywiście, w tym wieku, wciąż nie wiemy jak używać ani jednego, ani drugiego, tak że wyglądało to bardzo absurdalne i nie udawać moją twarz trochę lepiej. Również później, zauważyłem, że moja pozycja z takich środków stała się jeszcze bardziej gorzej. Byłam na skraju rozpaczy, i zaczął szukać i próbować różnych sposobów leczenia trądziku.



Pierwsza rzeczą, którą nauczyłem się w tym biznesie, to mył mydło jak mydło, rzekomo, wysusza skórę i zapobiega jej brudne. Jednak ta metoda leczenia nie podszedł do mnie: skóra stała się sucha, jest stale wyciągnąć, czułem pewien dyskomfort, a nawet swędzenie i pryszcze nie zniknęły z jego powierzchni. Wtedy postanowiłem zwrócić się do miękkiego i bardziej popularnych mediach - do specjalnych kosmetyków. Próbowałem bardzo wiele rodzajów kremów, peelingi, żele do mycia i tak dalej, ale do mojego wielkiego żalu, nic mi naprawdę pomogło. Efekt, oczywiście, ale był bardzo krótki, a przestając korzystać z takich środków, byłem znowu pokryta nową porcją trądziku. Był nawet przypadek, gdy przy użyciu jakiegoś kremu, ja prześwietlić go do twarzy, a to dało reakcję alergiczną: na całym ciele Skoczyłem krosty i swędziały strasznie chory, uzdrawiał to tylko w szpitalu. Po tym incydencie, postanowiłem sobie, że dla nowoczesnych środków kosmetycznych do zwalczania trądziku, ja nie zamierzam korzystać.

Tak więc, pomimo wszystkich moich wysiłków, problem z trądzikiem nadal pozostaje otwarta, i musiałem jakoś go rozwiązać. Tym razem zdecydowaliśmy się szukać pomocy u mojej matki, więc ona robi dokładnie nic złego doradzić. I rzeczywiście, co Poradziłem matkę - była najlepsza na świecie w celu zwalczania trądziku oznacza dla mnie. Ponieważ działa na hurtowni farmaceutycznej, przyniosła mnie do pracy z tak zwanych "zacier„Który go sporządził sam. Mieszanina ta wygląda bardzo dziwnie, jak żółty kolor moczu z jakiegoś osadu na dnie, a zapach jest taki, że aż łzawienie oczu! Jak okaże się, że jest to mieszanina alkoholu, levomitsetina i siarkę (taką samą osad). Użyj mieszankę - przyjemny, oczywiście, trochę, ale pomógł „hurra!” Już po tygodniu użytkowania, prawie wszystkie trądzik zniknął z mojej twarzy, a skóra nie występować jako mydło, i nie było żadnego dyskomfortu. I najbardziej ogromny plus w tym „zacieru” było to, że skutkiem tego jest bardzo długa, to znaczy, popolzovavshis tydzień, ja dosłownie zapomniał o tym, co trądzik jest bardziej dla następnych dwóch miesięcy!

Po tym nie było, oczywiście, problemy skórne, ale szybko poradził sobie z nimi, a później przez długi czas o nich zapomnieć. Więc w tej chwili jest to „gaduła” jest dla mnie najlepszym sposobem radzenia sobie z trądzikiem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nadtlenek wodoru ma trądzikNadtlenek wodoru ma trądzik
Jaki powinien być proszek do skóry tłustej?Jaki powinien być proszek do skóry tłustej?
Czytaj na trądzik i pryszcze na czole rzeczy z przeszłości!Czytaj na trądzik i pryszcze na czole rzeczy z przeszłości!
Przyczyny skóry tłustej twarzyPrzyczyny skóry tłustej twarzy
Dlaczego zacząłem bloga i trochę o mnieDlaczego zacząłem bloga i trochę o mnie
Jak ubiegać Spirytus kamforowy z trądzikiem?Jak ubiegać Spirytus kamforowy z trądzikiem?
Beauty skokowoBeauty skokowo
Czy to jest niebezpieczne dla pojawienia się trądziku na kreta?Czy to jest niebezpieczne dla pojawienia się trądziku na kreta?
Dlaczego przed menstruacja pryszcze na twarzy?Dlaczego przed menstruacja pryszcze na twarzy?
Żel Dalatsin - potężną bronią w walce z trądzikiemŻel Dalatsin - potężną bronią w walce z trądzikiem
» » Historia Natalia o cud-Mash zwycięskiego trądzik

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea