po.ottitres.ru

Mogę pić gorącą wodę?

O tym, co do picia wody, dlaczego woda i ile wody należy pić, opisane w artykule Ile wody? Ale nie mniej ważne - jaki rodzaj wody do picia. Teraz chcę o tym mówić, czy picia gorącej wody.

Wideo: woda + sody. soda ODBIÓR lub jak napój gazowany

Mogę pić gorącą wodę?W biuletynie poświęconym odmłodzenia, czytałem zalecenie 3 razy dziennie pić bardzo gorącej wody (80-90 stopni Celsjusza) - aby skutecznie oczyścić i odmłodzić organizm. Jest gorąca woda oczyszcza organizm? A jak! To tylko ...

Film: Jak pić wodę, aby schudnąć gorąco lub na zimno

Wyobraź sobie, że idziesz do mycia w zlewie kuchennym - w jaki sposób to zrobić? Jestem pewien, że za pomocą miękkiej gąbki i środka czyszczącego tego rodzaju muszli. I nigdy nie opadają wlać kwas i wytrzeć gąbką metalu, chociaż byłoby znacznie bardziej efektywne i szybsze! Ale nie - gąbki druciane pozostawi zarysowania i kwas korozji umywalkę.



Teraz wyobraź sobie, że sprawia, gorącą wodę (prawie wrzącej) od ciała ... pozostawia oparzenia, które stopniowo przekształcona nieuleczone blizny! Zwyczaj picia gorących napojów bardzo często prowadzą do raka gardła i przełyku.

Może się okazać, trudno w to uwierzyć, bo nie czujesz ból podczas picia gorącej herbaty! Ale jeśli zostawisz swój palec w szklance, wouldnít to spalić. Białko składa się w określonej temperaturze (60-65 °) - to jest takiej samej temperaturze i dla palca i przełyku.

Więc dlaczego nie czujesz ból podczas picia gorącej wody? To proste. Nie od razu zaczął pić gorące napoje - dziecko pewnie dmuchanie na gorąco. Ale stopniowo przyzwyczaić do picia więcej gorących napojów - najpierw powoli, małymi łykami - po prostu zabić zakończeń nerwowych w gardle i przełyku. W końcu, nie będzie odczuwać ból z gorącą wodą (nie masz nic do odczuwania - nevrnyh zakończeń przeszedł). Ale Burns nie powstrzymało - bo nie ma zakończeń nerwowych nie dokonać domowej żelazo - są wykonane z tego samego białka.

Wideo Co zrobić, jeśli pić wodę z kranu

Tak więc, na pytanie, czy możliwe jest, aby pić ciepłą wodę, odpowiedź jest jednoznacznie negatywny! Gorąca woda (jak również i inne gorące napoje - kawa, herbata, kakao) drink szkodliwe. Jeśli nie można obniżyć palcem w szybę i się nie poparzyć, to i pić tej wody nie jest konieczne. Czekać na jakiś napój ostygnie i pić dla zdrowia.

Ale ciepłe (nie gorące) wody do picia użyteczne. Ciepła woda - jest to woda, która mogła wziąć kąpiel, nie sparzyć i bez uczucia dyskomfortu. Ciepły (ale nie gorącej) wody jest bardzo przydatny dla oczyszczania i odmładzania organizmu i wspomaga utratę wagi, oczyszczają skórę i zwiększają efekt ćwiczeń. Że ciepła woda jest najlepsza do picia nawilżają skórę, ponieważ ciepła woda jest szybko wchłaniany.

Co wyjaśnia naprawdę potężny wpływ na picie gorącej wody? Przede wszystkim, pasożytami i wolne od patogenów. Według statystyk, jedna trzecia populacji cierpi z powodu pasożytów i 90% światowej populacji dotkniętej patogenów wywołujących najbardziej poważnych chorób i stopniowo niszczy ludzkie ciało! Nie na darmo w biuletynie, o którym wspomniałem wcześniej w tym artykule, zaleca się pić bardzo gorącej wody - jak ciepłej wody, prawie wrzącej wody, po prostu zabić wszystkich pasożytów i mikroorganizmów, a następnie wypłukuje je. Efekt natychmiastowy i oszałamiające! Byłbym bardzo szczęśliwy, aby polecić tę metodę - jeśli nie "malutki" Efekty uboczne regularnego korzystania z ciepłej wody - pali gardło i przełyk, pozostawia blizny, które mogą później doprowadzić do raka.

Autor: Ina Dubson

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Tradycyjne metody leczenia anginyTradycyjne metody leczenia anginy
Co dress code, aby stosować się do pracy i zależy od tego, czy od jego karierzeCo dress code, aby stosować się do pracy i zależy od tego, czy od jego karierze
Czyścić dywan szybko i sprawnie?Czyścić dywan szybko i sprawnie?
Woda mineralnaWoda mineralna
Zatrucie pokarmowe grzyby, ryby i inne. DetoksykacjiZatrucie pokarmowe grzyby, ryby i inne. Detoksykacji
Melt wody jest łatwe do przygotowania - trzeba go zamrażać dobrze!Melt wody jest łatwe do przygotowania - trzeba go zamrażać dobrze!
Miód sosnowyMiód sosnowy
Pierwsza pomoc dla urazuPierwsza pomoc dla urazu
Czy to możliwe, aby schudnąć, jeśli dużo wody pić?Czy to możliwe, aby schudnąć, jeśli dużo wody pić?
Woda i ziemia prawo: pić czystą wodęWoda i ziemia prawo: pić czystą wodę
» » Mogę pić gorącą wodę?

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea