po.ottitres.ru

Pole Skręcanie osoby i jego korekty

Co to pola skrętne z człowiekiem i jak można je skorygować?

Z punktu widzenia fizyki, większość z fizycznego ciała (tułowia - ciała statyczne) składa się z cząstek elementarnych, które mają własną rotację. Zauważono wcześniej - obrót grubej materii jest źródłem pola skrętnych wtórnych. A więc wszystko, co wokół nas, wszystkie systemy żywe i nieożywione mają własne „Portret skrętną” przez obrót cząstek, z których są one w ogóle, a skład. Systemy istoty są bardziej złożone niż systemy pola skrętne nieożywionych. Szczególnie trudne jest umieszczone pole skręcanie generowane przez ludzki organizm. Pola skrętne są nieodłączne w komórkach i atomów naszego organizmu z wami.

Wiadomym jest, że w niektórych laboratoriach badawczych mają dane pokazujące, że oprócz elektromagnetycznych procesów biofizycznych w komórki i organizmu jako całości nie są znane aż do tego przepływów informacyjnych, które są związane z polami skrętnych. Po wyglądzie ramy teoretyczne bioenergetycznym uzdrowienia byli zainteresowani naukowcy medycznych. Widząc wyniki Doctor of Science, byli bardzo zniechęcony i oszołomiony jakiś napływ energii (dodatni) pacjenci otrzymali złe, kwitnących dosłownie na naszych oczach. Uzdrowiciel, jak to ma model zdrowych organów i tkanek rytm, reguluje aktywność reguluje matrycę na ciele pacjenta, i sprawia, że ​​organizm pacjenta do pracy na uzdrowienie.



Czarne tybetańskich mnichów mógł zetknąć się z osobą na poziomie energetycznym. Oni dosłownie cuda: w interakcję na pacjentów na odległość, na przykład, utwardzonym szaleństwa. Z pomocą wysokich duchowych praktyk modlitwy i medytacji, byli w stanie ogromnie zwiększyć własną siłę i dostosować biopola chorego. W połowie lat 70. ta praca praktyka z pacjentami stała się skutecznie wdrożyć Juna Davitashvili. Wiadomym jest, że traktował wyższych urzędników państwa i ich rodzin, a oni byli zadowoleni z wyników

Niektórzy ludzie mają wysoki próg słuchu, inni widzą w niemal całkowitej ciemności. Nam, że nie przeraża jak umiejętności wybitnego artysty, utalentowanym muzykiem. Dlaczego stajemy się darem odrzucić ludzi, którym dane było użyć takiego kompleksowego, wszechogarniające, choć trochę badanego zjawiska, jako siła pola skręcanie? Jednak pole procedura korekcji skręcanie wymaga dużej staranności. Ma prawo do przeprowadzenia tylko prawdziwy uzdrowiciel, mając boskie błogosławieństwo tajemnic wysokiej energii, lub inwazją ludzkiej aury może mieć poważne konsekwencje karmiczne zarówno dla chorego jak i dla „górskim” -tselitelya. Czas, a wraz z nim, historia, sędziowie są niemymi świadkami i zabiegi.

Ostatnio miałem pacjenta, który był wspomagany przez tą metodą, a także pomaga ludziom poprawić swój stan zdrowia, niestety, mówić do niej obszernie o swoim doświadczeniu i jak skutecznie i jakie wyniki dają jej zabiegi, ja nie pytałem. Cóż, jak rozumiem to, aby przejść bardzo bogatych ludzi, a ci ludzie mogą powiedzieć, zawsze wiedzą więcej i nic nie wydać swoje pieniądze.

A jak myślisz o takich uzdrowicieli i czy będzie, jeśli oni pomogli Ci spełnione, lub odwrotnie, pisać w komentarzach. Osobiście robię i myślę, że wielu czytelników tej strony będą interesujące, aby usłyszeć swoją opinię.

Właściwie, dlaczego zdecydowałem się napisać ten post, po prostu tylko w tym tygodniu w NTV Widziałem program o polach skrętnych, który pokazał, jak jedna kobieta została wyleczona z łuszczyca. I muszę powiedzieć mamie, więc rzuciła te dywan (uwaga dlaczego dywany rzucać nauczyć oglądając tą transmisję tutaj), że moje dziecko zawsze miał wstrząsnąć, po prostu nienawidził =), odkurzacz, „bee” opublikowaną tylko dźwięk i nic więcej. Ok, w tej rundzie na zewnątrz i nie zapomnij zapisać się na erotyczne.

Informacja wideo o polu ludzi, jest również bardzo interesujący i informacji, które są także częściowo odnosi się do akupunktury (akupunktury).

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Białko w żywności, rola białek w naszym organizmieBiałko w żywności, rola białek w naszym organizmie
Zamiast diety i ćwiczeń dla utraty wagi przyjść biomagnity!Zamiast diety i ćwiczeń dla utraty wagi przyjść biomagnity!
Co mamusie muszą kursyCo mamusie muszą kursy
Czy bezpieczne magnes podczas miesiączki, a zwłaszcza jej przebiegu i niuanseCzy bezpieczne magnes podczas miesiączki, a zwłaszcza jej przebiegu i niuanse
Powój polnyPowój polny
Ile dziś MRI kręgosłupa?Ile dziś MRI kręgosłupa?
UHF-terapii. Technika, wskazania, przeciwwskazaniaUHF-terapii. Technika, wskazania, przeciwwskazania
Kiełki zbóżKiełki zbóż
Kurzyślad polnyKurzyślad polny
Leykoareoz: co to jest, przyczyny, objawy, leczenie, kształt, perspektywyLeykoareoz: co to jest, przyczyny, objawy, leczenie, kształt, perspektywy
» » Pole Skręcanie osoby i jego korekty

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea