po.ottitres.ru

Dane na paznokcie wideo. 5 lekcji, które pomogły mi

Wideo: Nail Projekt: Jasny lakier żel stosując wzór "KROPKI"

Dane na paznokcie wideo. 5 lekcji, które pomogły mi

Chcę przypomnieć, że mamy już online, samouczki wideo na rysunkach na paznokcie. Na przykład, Kwiaty na paznokciach: biały Daisy. Moja lekcja z 12 zdjęć + wideo

A teraz spójrz pięć wideo lekcje o rysunkach na paznokcie, które wybrałem z różnych rzeczy.

pierwsza lekcja Uczy się, jak narysować pandę. Choć nie w języku rosyjskim, ale to łatwo zrozumieć, spojrzeć na wszystko:

Druga lekcja: Jeden z filmu o manicure gazety w domu pięć. Spójrz:



KSAT, niedawno opublikował artykuł o kwiaty na paznokciach 30 zdjęć i rysunki na paznokcie dla początkujących. ale on trzecia lekcja - Kwiatowe wzory na paznokciach:

Wideo: Dane na paznokcie dla początkujących.

Wydajemy również lekcję o kwiaty na paznokciach białych stokrotek na jasnym tle, a teraz oferują zobaczyć czwarta lekcja o rysunki na paznokciach - film, w którym pomalować białą stokrotkę na czarnym tle:

Wideo: Manicure "połysk"! Gwoździe lustrzane żel lakier + chrom pigmentu. Modne wzory paznokci :)

Piąta lekcja - manicure w domu z magnesem:

Te rysunki na paznokciach samouczki wideo bardzo mi pomogło, a mam nadzieję, że im się spodoba.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
British flag na gwoździu: krok po kroku samouczek wideo +British flag na gwoździu: krok po kroku samouczek wideo +
Pięć Tajemnice właściwej pielęgnacji stópPięć Tajemnice właściwej pielęgnacji stóp
Dane na paznokcie dla początkujących. 20 zdjęcia zdjęciaDane na paznokcie dla początkujących. 20 zdjęcia zdjęcia
Dopełnieniem ślub biały francusko-maninkyur?Dopełnieniem ślub biały francusko-maninkyur?
French manicure 15 zdjęcia z opisem wdrożenia technologiiFrench manicure 15 zdjęcia z opisem wdrożenia technologii
OnycholizaOnycholiza
Motyle na paznokciach. 5 lekcji z instrukcją wideoMotyle na paznokciach. 5 lekcji z instrukcją wideo
Kwiaty na paznokciach: 30 zdjęć dla początkującychKwiaty na paznokciach: 30 zdjęć dla początkujących
Czarne paski na paznokciachCzarne paski na paznokciach
Jak szybko wysuszyć lakier? Przeczytaj mój artykułJak szybko wysuszyć lakier? Przeczytaj mój artykuł
» » Dane na paznokcie wideo. 5 lekcji, które pomogły mi

po.ottitres.ru
Choroba Analizuje Diagnostyka Medycyna Surowce Sprzęt Zdrowie Ciąża i poród Etnonauki Odpowiedzi na pytania Miscellanea